Biz Nasıl Öğretiriz?

Bilimsel çalışmalar; dil öğrenmeye ne kadar erken yaşta başlanırsa sonucun o kadar başarılı olduğunu göstermektedir. Bizde bilimsel çalışmaların rehberliğinde öğrencilerimizi mümkün olan en küçük yaşta İngilizce iletişim ortamlarına bekliyoruz.
NASIL MI?
Çocuklar eğlenerek öğrenirler! Ancak çocuklar en sevdiği oyuncağından bile kısa bir süre içinde sıkılabilir. Dolayısıyla sınıf ortamlarında önemli olan hem çocukları eğlendirmek hem de değişik etkinliklerle meraklarını uyandırarak dikkatlerini sürdürmelerini sağlamaktır. Elbette ki çocuklar oyun-şarkı-hikaye ve kesme-yapıştırma aktiviteleri ile dili öğrenebilmektedirler. Ancak önemli olan bunların gerçek ortamlara benzer içeriklerle sunulması ve öğrencilerin yaşıtlarıyla birlikte etkili iletişimde bulunmasıdır. İŞTE BİZ BÖYLE ÖĞRETİYORUZ!

Gerçek hayatta hiç bir beceri tek başına yer almaz. Önce bir şey seyredip sonra üzerine konuşmamız ya da bir e-postayı okuyup sonrasında cevap yazmamız gibi. İşte bizim sınıflarımızda da dinlemeyi konuşma, konuşmayı okuma, okumayı yazma takip eder. Öğrencilerimiz her bir derste dinleme-konuşma-okuma ve yazma becerilerini bir arada kullanabilecekleri özgün ve uzmanlar tarafından geliştirilmiş etkinliklerde bulunurlar. İŞTE BİZ BÖYLE ÖĞRETİYORUZ!

Bunların hepsi gerçekleşirken bireysel farklılıkları göz ardı etmiyoruz. Ev ödevleri/veli görüşleri/öğretmen görüşleri ve danışman görüşleri harmanlanarak öğrencilerimizin eksik kaldığı noktalar destek programla tamamlanmaktadır. İŞTE BİZ BÖYLE ÖĞRETİYORUZ!

Tüm Hakları Saklıdır © Copyright 2014 Ata English Dil Merkezi
Web Tasarım & Hosting GlobalNET